Případová studie

Komponovatelná infrastruktura podporuje inovace výrobních systémů ve společnosti Continental Tires

Společnost Continental Tires hledala IT řešení, které by zjednodušilo a sjednotilo nasazení i správu výrobní IT infrastruktury ve všech jejích 20 výrobních závodech po celém světě. Společnost si zvolila řešení HPE Synergy, které nabízí architekturu komponovatelné infrastruktury a umožňuje rychle nasadit zdroje pro libovolnou pracovní zátěž, omezit náklady a podpořit efektivitu provozu.

Výzva

Přechod na softwarově definovanou infrastrukturu za účelem zrychlení IT procesů
IT prostředí se neustále mění a starší systémy spolu s některými zavedenými IT procesy již často nesplňují obchodní nebo technické nároky. Žijeme v době digitální transformace, ve které technologie umožňují společnostem přeměnit jejich podnikání zcela novým způsobem. Společnosti procházejí rozsáhlou digitální transformací, aby urychlily inovace a růst. Provádějí to pomocí aplikačního přístupu k IT založeného na softwaru, který zásadním způsobem mění způsob, jakým společnosti pracují. Společnosti musí zásadním způsobem přehodnotit stávající obchodní procesy a zároveň podpořit výnosy a uživatelskou zkušenost pomocí nových aplikací a služeb.
Společnost Continental Tires vyžadovala řešení, které by splnilo požadavky dnešního měnícího se světa. Společnost Continental vyrábí pneumatiky v Hannoveru od roku 1871. Celá skupina Continental AG, pod kterou výroba pneumatik spadá, čítá 240 000 zaměstnanců v 60 zemích a má roční příjmy ve výši 44,55 miliardy eur. V České republice skupina Continental AG spravuje celou škálu různých automobilových společností se specifickými závazky.
Divize Continental Tire hledala způsob, jak sjednotit a efektivně spravovat své výrobní IT prostředí. Cílem bylo omezit čas nezbytný k nasazení nových IT systémů a snížit náročnost provozu během správy životního cyklu.